Türkiye’nin ilk Android CAD uygulaması Emlakcad yayında !!!

*** KAYNAK KOD VE TELİF HAKLARI SATILIKTIR. ***

Yine bir ilk, yine bir yenilik Mobil CAD programı Emlakcad yayında !!!

Bu sürümde Rsn, Ncz, Dxf, Kml, Kmz, Json, Geojson ve Xyz Formatlarını okuyup,  cihazınızın gps bilgisi  ile eşzamanlı arazi takibi yapabilirsiniz.

 Play Storeden İndir

 

Yazar: Muhammed Ali AYDIN

Kalk ve işe yarar birşey yap! Çünkü Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır.

“Türkiye’nin ilk Android CAD uygulaması Emlakcad yayında !!!” için 13 yorum

 1. Selamlar….
  Allah yardımcınız olsun. Ancak program sürekli olarak kapanıyor.. özellikle bir dosya yüklemeye calistigimiz zaman dosya yüklemeden kapanıyor…

 2. Selamünaleyküm üstad,

  bu uygulamayıda Huawei Mate 20 Lite telefonda mobil internet bağlantısı ile denedim selçuklu nazım imar planını geo formatına çevirip açmak istedim açılmadı ama uygulmada kitlenme veya kasmada olmadı, siyah ekranda kaldı öylece.

  Üstad Konya da ikamet ediyor iseniz sizinle tanışmak isterim, benimde farklı fikirlerim var sizinle paylaşmak isterim, sizin içinde bir mahsuru yoksa tabi.

  1. Aleykümselam
   Programların en hızlı ve uyumlu çalıştıkları format RSN dir. Proje dosyanızı aydin992000@yahoo.com mail adresine gönderebilirseniz müsait olduğum bir zamanda inceleyip RSN dönüşümünü yapmaya çalışırım. Evet Konya’dayım dek gelirse bir gün görüşürüz inşallah.

 3. Selamünaleyküm üstad,
  Mobil uygulamaya google earth altlık olarak ayarlanabilme özelliği eklemeniz mümkün mü,
  Bemde google earth ın uygulama olarak kurulabilen v7. 3.2 bende mevcut ben şuanda kullanıyorum olur ise size linkini gönderebilirim.

  Hayırlı bayramlar.

 4. Selamünaleyküm üstadım. Son versiyonda nokta ekleme, edit gibi özellikler yok sanırım. Videodaki işlemleri indirdiğim versiyonda yapamıyorum

 5. Slm Muhammet bey, emlakcad telefona indirdim. Kml dosyası yüklüyorum veya ncz ekliyorum ıkisiide yüklemiyor . Siyah ekran o şekilde duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir